قوانین و مقررات پدیده

قوانین و مقررات پدیده

استفاده از فروشگاه آنلاین عطر پدیده به هر شکل ، به معنای آگاهی و قبول قوانین و مقررات مندرج در این بخش است ؛ از این رو خواهشمند است موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید . توجه داشته باشید که ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل همه شرایط و قوانین فروشگاه آنلاین عطرپدیده از سوی مشتری است و قوانین و مقررات مندرج ، به عنوان توافق‏‌های قبلی به حساب می آیند . اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی عطرپدیده منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و مشتری نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط خواهد بود.

معرفی واژگان و اصطلاحات
 • فروشگاه: فروشگاه اینترنتی عطر پدیده و وب سایت ؛ وب سایت فروشگاه آنلاین عطرپدیده به آدرس جهانی www.padidehperfume.com است
 • مشتری یا کاربر: به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است ، به ثبت سفارش اقدام کند. آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در اطلاعات کاربری خود ثبت می‌کند، به عنوان آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی مورد تایید مشتری به حساب می آید و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از آن طریق صورت می‌گیرد.
 • سفارش: کالا یا کالاهایی است که مشتری انتخاب می کند و با افزودن آن ها به سبد خرید قصد خرید آنها را دارد.
 • روز کاری: به معنی هفت روز هر هفته ، حتی جمعه ها به استثناء تعطیلات رسمی مذهبی عاشورا و تاسوعا ، روز سیزدهم فروردین و تعطیلات رحلت امام خمینی و قیام 15 خرداد ، رحلت پیامبر اکرم ( ص ) و رحلت امام رضا (ع) است . تمامی سفارش‏‌ها در طول روزهای کاری و سفارشات شهرستانها در اولین روز پس از تعطیلات رسمی و روزهای جمعه بررسی و ارسال می‌‏شوند ؛ مشتریان امکان سفارش گذاری و استفاده از وب سایت را در هر ساعت از شبانه روز خواهند داشت.
 • لازم است که مشتریان در هنگام ثبت سفارش اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد نمایند، در غیراین صورت مسئولیت بروز هرگونه مشکل و زیان احتمالی بر عهده ایشان است. علاوه بر این سفارش های ثبت شده تنها به شخص معرفی شده و حاضر در محل ، تحویل خواهد شد ؛ شخص معرفی شده می تواند شخص کاربر و یا فرد مورد تایید وی باشد.
 • در صورتی که کاربر و یا مشتری شیوه تسویه حساب را بصورت پرداخت نقدی در محل انتخاب نماید ، تایید تلفنی سفارش توسط کاربر ضروری است و در غیر این صورت حق کنسل کردن سفارشات تایید نشده برای فروشگاه آنلاین پدیده محفوظ است . تمامی سفارشات پرداخت نقدی پس از 24 ساعت پردازش ، تایید و ثبت خواهند شد.
 • در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه به پایان برسد ، حتی پس از سفارش‌‏گذاری مشتری ، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش به حساب مشتری برای فروشگاه ایترنتی عطر پدیده محفوظ است.
 • در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 تا 48 ساعت کاری به حساب مشتری برگشت داده خواهد شد.
 • واریز وجه به هر دلیل از طرف فروشگاه آنلاین عطرپدیده در روزهای کاری فقط یکبار بین ساعت 9 تا 11 انجام خواهد گرفت.
 • در صورت بروز خطا در درج قیمت کالاهای موجود ، فروشگاه اینترنتی عطرپدیده می تواند سفارش ثبت شده مشتری را ابطال و وجه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز نماید.
برگشت / تعویض کالا

برگشت کالا به عطرپدیده و بازپس گیری کل مبلغ به هیچ عنوان مقدور نیست ( مگر در شرایطی که در ذیل به آنها خواهیم پرداخت ) و مشتری در صورتی که عطر خریداری شده اش سلفون داشته باشند و سلفون به هیچ عنوان باز نشده باشد میتوانند تا 36 ساعت فقط نسبت به تعویض کالا اقدام کنند اما مشتری باید نهایتاً تا 24 ساعت اولیه انصراف خود از خرید و درخواست تعویض محصول را اعلام نماید

 • بدیهی است تعویض کالاهای بدون سلفون ( برخی برندها مانند Creed ، Montale و ... سلفون ندارند ) ، باز شده و تحت هیچ شرایطی مقدور نخواهد بود.
 • برگشت کالای خریداری شده تا 36 ساعت پس از خرید و بازپس گیری مبلغ ، تنها در صورتی امکان پذیر است که اشکال یا ایرادی در کالا وجود داشته باشد، یا اطلاعات کالا با اطلاعات مندرج در وبسایت مطابقت نداشته باشد ؛ علاوه بر این لازم است کالا از حالت پلمپ خارج نشده ، تست و یا استفاده نشده باشد.
 • در صورت استفاده از محصول اشتباهی ولو اشتباه در ارسال محصول اشتباهی از سوی فروشگاه آنلاین عطرپدیده صورت گرفته باشد، فروشگاه آنلاین عطرپدیده هیچگونه مسئولیتی را بر عهده نخواهد گرفت.
 • مشتری موظف است در حضور پیک و سفیر پستی صحت و سلامت کالای ارسالی را بررسی نموده و در صورت وجود اشکال از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند، در غیر اینصورت فروشگاه آنلاین عطرپدیده هیچگونه مسئولیتی را بر عهده نخواهد گرفت.
 • رای ارسال درخواست برگشت و یا تعویض کالا پس از ورود به تاریخچه سفارشات خود ، در قسمت اطلاعات سفارش گزینه برگشت کالا که مشخص شده است را بفشارید.
 • تعویض کالا در شهر مشهد ، از طریق سرویس حمل پیک و سفارش های شهرستان ها از طریق پست چاپار یا تیپاکس و توسط مشتری انجام می پذیرد.
 • هزینه پیک و پست مسترد کردن اجناس به عهده مشتری خواهد بود ( جز در مواقعی که اشتباه صورت گرفته از طرف فروشگاه آنلاین عطرپدیده بوده باشد).
 • در هنگام ثبت درخواست استرداد و تعویض کالا توسط مشتری پس از تایید کارشناس فروش عطرپدیده نسبت به باز نشدن سلفون و استفاده نشدن کالا ، مبلغ کل فاکتور بلافاصله پس از تایید درخواست بصورت اعتبار به حساب مشتری واریز خواهد شد که مشتری میتواند از تمام یا بخشی از اعتبار خود استفاده کند.

تمامی محتوای تولید شده در فروشگاه آنلاین عطرپدیده و‌ متعلقات آن توسط کارشناسان تولید محتوا ، متخصصین عطر ، گرافیست های حرفه ای، برنامه نویسان مجرب، کارشناسان بازاریابی و‌ فروش و مدیریت مجموعه تولید، تکثیر و تایید میشوند و تمامی حقوق‌کپی رایت و حق تکثیر برای فروشگاه آنلاین عطرپدیده محفوظ است.